Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 510 ₴



