Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Самосвал" - це довгоочікувана новачка, яка вражає своїм футуристичним дизайном і чудовими можливостями. Неймовірно великий і неймовірно крутий, яскравий і стильний самосвал стане прикрасою будь - якої колекції іграшкового транспорту. Пристосування в цьому спецтехні може бути багатьма: іграшковою будівлею, перевезенням вантажів та пасажирів, роботою в іграшковій кар’єрі. Відкидний кузовий куз був достатньо вологим (3.0 дм3), отже у ньому можна перевозити габаритні речі або великі об’ єми каміння, піску, інших вантажів. Відкрий, ергономічний салон спецтехніки, наче запрошує водія до роботи, а малюка до захопливих ігор. Примітити універсальність іграшки: завдяки бічній вивантажувачі можна використовувати на обмежених площах, а потужні колеса, виготовлені спеціальним методом, забезпечують йому високу прохідність. Поворотна кабіна самосала дуже і дуже тиха, оснащена зручною ручкою для зручного перенесення іграшки. ідеальні "компанійони" для нового самосвалу стануть екскаваторами або тракторами. З ними ваша дитина може придумати різноманітні сюжетно-ролейські ігри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 510 ₴



