
Дитяча пластикова іграшка Самоскид Технок, поворотна кабіна, дитині від 3 років, 47х27х22,5 см, жовтий
- Немає в наявності
- Код: R6917TXK(Yellow)
692 ₴
Неймовірний світ сучасної будівельної техніки захоплює дітей і дорослих.Більші потужні машини заворожують своєю роботою. Вони перетворюють непрохідні чащі та болота в автомагістралі, прокладають тунелі під морями, у пустелях будують злітні смуги для авіалайнерів завтрашнього дня. Саме тому іграшкові вантажівки, трактори, грейдери й бульдозери є неодмінною складовою кожного дитячого автопарку та будівельного майданчика.Іграшковий "Самоскид" універсальна потужна спецтехніка для роботи в кар'єрі на будівництві. В автомобіля поворотна кабіна та великий відкидний у бік кузов робить самоскид надзвичайно мобільним і придатним до роботи в особливо складних умовах. Унікальною особливістю самоскида є потужний маніпулятор-навантажувач із двостулковим ковшем, який стане в пригоді під час роботи з сипкими будматеріалами. Завдяки маніпулятору завантаження піском або гравієм відбуваються без допомоги екскаваторів та інших тракторів. Саме про таку машину мріють багато будівельних фірми!
Маніпулятор обертається навколо своєї осі та рухається вгору-вниз. Ківш відкривається за допомогою кнопки на корпусі. Завдяки пружині стулки ковша міцно стискаються й надійно утримують пісок. З маніпулятором гри з самоскидом стануть особливо цікавими.Об'єм кузова становить 3.0 дм3, і в ньому зручно перевозити пісок і каміння. Бічне вивантаження дає змогу використовувати іграшку на обмежених майданчиках.Міжні колеса, виготовлені методом видування, забезпечують самоскиду тихий хід і високу прохідність. На кабіні розміщена зручна ручка для перенесення. Відкритий і ергономічний салон запрошує водія до роботи. Іграшка має цікавий футуристичний дизайн і яскраві кольори.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: від 3 років.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 47х27х22,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 225 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
- Ціна: 692 ₴


