Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловись рибка велика і маленька з "Набір для рибки". А тепер ще цікавіше грати улюбленою іграшкою. Тому що є зручний і функціональний столик з великими нішами. Це місце для гри та творчості, риболовлі та контейнер для зберігання олівців, фломастерів, гумок та інших дрібниць. Столик займе почесне місце в кожній дитячій кімнаті. Його висота у вигляді ніжок 27 см, і маленьким зручно грати на підлозі або килимі. Якщо необхідно, ніжки можна зняти і використати корпус з кришкою на столі. Зверніть увагу, що в такому разі ніжки зручно розмістити всередині, в одному з ніш. Кришка столика абсолютно гладка, виготовлена з спеціального міцного матеріалу. По ній ви можете малювати фломастерами на водній основі. У множині різноманітних аксесуарів для "справжної риболовлі": зручна вудка з поплавком, великий підок, кольорові рибки і качки. Фігурки рибок і качок виготовляються методом видуву, вони легкі і добре плавають на воді. Щоб зловити рибку на гачок, вона повинна бути надзвичайно вправною. Такі ігри добре розвиватимуть моторику, увагу і координацію. Ці ігри можна використовувати для вивчення кольорів і вправ у черзі. Крім того, для ігор з пластилінами, кінетичним піском, як столик для малювання олівцями, фломастерами, фарбами, а також для ігор з пластилінами, кенетичним піском, різними сипами матеріалу; для зберігання олівців та інших канцелярських прикрас; для ігор з мозаїкою, проектувальниками і посудом, навіть для машинок або ляльок. Іграшка виготовлена з якісного матеріалу, без запаху, і зделіє зафіксовано кольоровим клапаном. Для дітей за три роки.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 485 ₴






