влевовправо

Дитячий набір інструментів у валізі Технок, з каскою, хлопчику від 3 років, 34,5х26х16 см, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R5866TXK
600 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий, функціональний чемодан з набором інструментів готовий і чекає виконання своїх важливих завдань у захоплюючих іграх! "Ремонтувати" чи "збудувати"? Малюк вирішить сам! У нього будуть необхідні для цього іграшкові інструменти: молоток, плоскогубці, пила по дереву, куточок, розвідний ключ, відгортки з фігурною і плоскою насадками. Навіть у «ворушному» валізі маленького майстра знайдеться зручний пояс зі спеціальними кишенями для інструментів і каска, яка дуже схожа на каску дорослих будівельників. Вона може використовуватися в різних іграх і водночас бути кейсом для зберігання інших іграшок з набору. Перевага іграшки « Набір інструментів» оцінять і діти, і дорослі. Маленькі діти не лише добре проведуть час, але й дізнаються багато нового про будівельні інструменти.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴





