влевовправо

Дитячий металевий конструктор "Кран" Технок, дитині від 5 років, 253 деталі, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R4890TXK
311 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиція металевих конструкторів бере свій початок далекого 18 ст. На цих конструкторах виросло багато поколінь відомих винахідників, механіків та інженерів. Завдяки цій іграшці хлопчики (і дівчатка) отримують перші навички з'єднання деталей гвинтами та гайками, розвивають фантазію і просторову уяву.Ні одна колекція мініатюрної будівельної техніки не буде повною без моделей кранів. Модель "Поран" посяде почесне місце в будь-якій колекції будівельного парку машин.
Характеристики:
- Бренд: Техня.
- Вік: від 5 років.
- Паковання: Коробка.
- Габарити в упаковці: 23х19х43 см.
- Матеріал: Метал, пластик.
- Комплектація: 253 деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Кількість деталей | 253 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 311 ₴



