
Дитячий конструктор металевий "Мілітарі" Технок, з викруткою та ключами, 334 деталі, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R3862TXK
605 ₴
Традиція металевих конструкторів бере свій початок далекого 18 в. На цих конструкторах виросло безліч поколінь відомих винахідників, механіків та інженерів. Завдяки іграшці хлопчики (і дівчатка) набувають перших навичок з'єднання деталей гвинтами, гайками, роботи викруткою та ключами. Вони власними руками створюють справжні "працювальні" моделі: різноманітні автомобілі, вертоліт, кран, трактор, поїзд, позашляховик, танк, мотоцикл і багато іншого обладнання. Робота з конструктором викликає в дітей цікавість до роботи машин і механізмів, дає базові поняття про взаємодію окремих частин. Знайомить із технічними назвами деталей, простими кресленнями та схемами. Саме в цікавій і ненав'язливій грі краще розвиваються навички логічного мислення, просторова уява, уважність і фантазія. Металеві конструктори використовуються на заняттях у початковій школі як набори для конструювання з різними способами з'єднання (НУШ). Набір обороти новітньої методики STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) активно застосовує такі конструктори в освітній процесі. Наприклад, можна зібрати модель молекули, квітки, шинка або динозавра. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчений на практиці.Металеві конструктори вирізняються високою якістю й різноманітністю деталей, цікавим поєднанням металевих і пластикових запчастин.
У кожному наборі є викрутки та ключі для збирання моделей. На допомогу юним механікам — кольорова, докладна покрокова інструкція, яку можна завантажити з нашого корпоративного сайту.Крім того, малий винахідник може придумати власні варіанти збирання та нові цікаві моделі. Творча робота є основою розвитку креативного мислення дитини.Ігри з конструктором принесуть багато користі та будуть цікавими не тільки малюкам, а й дорослим.Конструктор "Мілітарі" — металевий конструктор нового покоління. З елементів набору можна зібрати 8 моделей: бронетранспортер, танк, гармата, радіолокаційна станція, винищувач, вертоліт, джип, вантажівка ракетоносій.Конструктор упаковується в пластикову валізу кольору сріблястий металік із засувкою.Валіза також є зручним контейнером для зберігання елементів та інструментів.
Характеристики:
- Бренд: Техня.
- Вік: від 5 років.
- Габарити в упаковці: 32х24х54 см.
- Матеріал: Метал, пластик.
- Кількість деталей: 334 деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Кількість деталей | 334 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Висота упаковки | 540 мм |
- Ціна: 605 ₴







