
Дитячий конструктор металевий "Універсал" Технок, хлопчику від 5 років, 10 моделей, 304 деталі
- Немає в наявності
- Код: R3886TXK
583 ₴
Традиція металевих конструкторів бере свій початок далекого 18 в. На цих конструкторах виросло безліч поколінь відомих винахідників, механіків та інженерів. Завдяки іграшці хлопчики (і дівчатка) набувають перших навичок з'єднання деталей гвинтами, гайками, роботи викруткою та ключами. Вони власними руками створюють справжні "працювальні" моделі: різноманітні автомобілі, вертоліт, кран, трактор, поїзд, позашляховик, танк, мотоцикл і багато іншого обладнання. Робота з конструктором викликає в дітей цікавість до роботи машин і механізмів, дає базові поняття про взаємодію окремих частин. Знайомить із технічними назвами деталей, простими кресленнями та схемами. Саме в цікавій і ненав'язливій грі краще розвиваються навички логічного мислення, просторова уява, уважність і фантазія.
Металеві конструктори використовуються на заняттях у початковій школі як набори для конструювання з різними способами з'єднання (НУШ). Набір обороти новітньої методики STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) активно застосовує такі конструктори в освітній процесі. Наприклад, можна зібрати модель молекули, квітки, шинка або динозавра. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці.Металеві конструктори ТехноК вирізняються високою якістю й різноманітністю деталей, цікавим поєднанням металевих і пластикових запчастин. У кожному наборі є викрутки та ключі для збирання моделей. На допомогу юним механікам — кольорова, докладна покрокова інструкція, яку можна завантажити з нашого корпоративного сайту.
Конструктор "Універсал" — металевий конструктор нового покоління. З елементів можна зібрати 10 моделей: винищувач, трактор із причепом, вертоліт, джип, авто дакар, грейдер, автобус, авто багі та драбинку. Конструктор упаковується в пластикову валізу кольору сріблястий металік із клямкою. Валіза також є зручним контейнером для зберігання елементів та інструментів.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: від 5 років.
- Паковання: Коробка.
- Габарити в упаковці: 32х24х54 см.
- Матеріал: Метал, пластик.
- Комплектація: 304 деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип конструктора | Металевий |
| Кількість деталей | 309 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 583 ₴







