
Дитяча толокар-машинка Технок із сигнальною кнопкою, дитині від 1 року, 26х81х8 см., червоний
- Немає в наявності
- Код: R2483TXK(Red)
462 ₴
Незамінна іграшка для спритних автомобілістів. Яскраві кольори та цікаві наклейки неодмінно привернуть увагу батьків і сподобаються малюкам. Автомобіль надійний, міцний, практичний і зручний. Ергономічний дизайн розрахований на малюків уже з 1 року. Спинка надає додаткову підтримку дітям під час їзди. На машинці поворотне кермо для маневрування, а сигнальна кнопка для сповіщення пішоходів та інших автомобілістів. Так їзда автомобілем набуває максимальної реалістичності. Іграшка "Автомобіль для прогулянок" стане надійним другом для Вашого малюка та принесе море радості під час ігор удома та на вулиці.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: від 1 року.
- Максимальне навантаження — 20 кг.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 26х81х8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 81 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 26 см |
| Тип | Машинка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти |
- Ціна: 462 ₴


