
Дитячий пластиковий толокар-машинка "Спайдер" Технок, малюкові від 1 року, 85х30х67 см., синій
- Немає в наявності
- Код: R3077TXK(Blue)
693 ₴
Іграшка "Автомобіль для прогулянок Спайдер" — для спритних маленьких "драйверів"!Яскраві кольори, цікаві стильні наклейки й ергономічний дизайн привернуть увагу батьків і неодмінно сподобаються малюкам. Автомобіль надійний, міцний, практичний і зручний. Для перевезення покупок із магазину та всіх необхідних речей розроблений великий багажний відсік під сидінням. Спинка надає додаткову підтримку дітям під час їзди. На кермі є сигнальна кнопка, для сповіщення пішоходів. Так їзда на автомобілі набуває максимальної реалістичності. Іграшка "Автомобіль для прогулянок Спайдер" стане надійним другом для Вашого малюка та принесе море радості під час ігор удома та на вулиці.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: від 1 року.
- Максимальне навантаження — 20 кг.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 85х30х67 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 85 см |
| Тип | Машинка |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
- Ціна: 693 ₴


