Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keedo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 42 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 465 ₴



