
Дитяча м'яка брязкальце-підвісок їжачок A-Toys з прорізувачем і дзеркалом, 10х5х28 см, різнобарвна
- Немає в наявності
- Код: RWD210219-4
387 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце та прорізувач в одній іграшці. Елементи шарудять, дзвенять, вони яскраві та їх зручно брати маленькою ручкою. Значення брязкалець для немовляти складно переоцінити. Ця перша проста, але дуже важлива іграшка. З її допомогою малюк вчиться концентрувати погляд, розвиває привабливий рефлекс, слух і її можна кусати, коли ріжуться зубки.
Характеристики:
- Бренд: A-Toys.
- Предназначена для деток от 6 мес.
- Тип: Брязкальця-гризуни.
- Матеріал: плюш.
- Розмір: 10х5х28 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Плюш |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 387 ₴


