
Музична дитяча каталка-біговел "Мотоцикл" Технок, на батарейках, 71.5х51х35 см., біло-рожевий
- Немає в наявності
- Код: R6368TXK
1 412 ₴
Розкішний біло-рожевий «Мотоцикл ТехноК» для справжніх принцес зазвучав по-новому! Ця іграшка зі звуковими та світловими ефектами зачарує дітлахів і принесе їй море позитивних емоцій.У кермо мотоцикла вбудовані дві кнопки, натискаючи на які дитина отримає різні варіанти звуку. Зацікавленість і справжнє захоплення в дітей викличе і яскраве «веселе» світло, яке з'являється під час натискання на одну з кнопок. Прикрашений мотоцикл милими наклейками в гармонійній із виробом колірній гамі.Дитячий транспорт має широкі та надійні колеса, ергономічне кермо. Це дає змогу легко утримувати рівновагу та керувати мотоциклом.Іграшка цікава, функціональна, якісна та зручна у використанні, тому задовольнить потреби не тільки дітей, а й дорослих. Виготовлений мотоцикл із міцного, якісного пластику, без запаху.
Характеристики:
- Бренд: Technok.
- Вік: від 2 років.
- Діаметр колеса: 8".
- Живлення іграшки: 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять).
- Особливості: музичні та світлові ефекти.
- Матеріал виготовлення: пластик.
- Розмір мотоцикла: 71.5х51х35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 51 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотоцикл |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
- Ціна: 1 412 ₴





