
Пластикова дитяча каталка-біговел "Мотоцикл" Police Технок, від 2 років, 71.5х51х35 см., білий
- Немає в наявності
- Код: R5125TXK
1 133 ₴
Кожен малюк хоче відчути себе справжнім героєм. Бути поліцейським — це так почесно! Для наших маленьких патрульних ми розробили спеціальний транспорт — іграшку «Мотоцикл ТехноК». Байк білого кольору з яскравими «поліцейським» наклейками стане улюбленою іграшкою ваших дітей.
Дітям буде весело самостійно кататися на ньому, відштовхуючись ніжками від землі. Широкі колеса мотоцикла зі вставкою забезпечують комфортну їзду в приміщенні та на вулиці. Також нашими інженерами розрахована оптимальна ширина керма, що дає змогу малюкам майстерно керувати байком. Ручки на кермі виготовлені з м'якого й еластичного матеріалу. Якщо ж Ваша дитина втомилася — батькам буде легко переносити мотоцикл за спеціальну ручку, розташовану на корпусі.З іграшкою «Мотоцикл ТехноК» Ваш малюк відчує себе справжнім поліцейським!
Характеристики:
- Бренд: Technok.
- Вік: від 2 років.
- Товар сертифікований.
- Діаметр колеса: 8".
- Матеріал виготовлення: пластик.
- Розмір: 71.5х51х35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 51 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс беговела | 2 |
- Ціна: 1 133 ₴





