
Дитячий каталка-біговел "Мотоцикл" Технок з музикою і світлом, на батарейках, чорно-салатовий
- Немає в наявності
- Код: R5774TXK
1 412 ₴
Іграшка «Мотоцикл ТехноК», арт.5774TXK викличе справжнє захоплення в дітей. Особливістю цього дитячого транспорту є те, що він має музичні та світлові ефекти.Іграшка має дві кнопки, під час натискання на кожну з яких можна отримати різні варіанти звуку: від веселої мелодії до потужного «ривання», як у реальних крутих байках. Це дасть змогу дітям використовувати мотоцикл у різних захопливих іграх. Також у іграшку вбудоване ефектне світло, що неодмінно зацікавить дітей.Мотоцикл виготовлений із якісного міцного пластику, тому кататися на ньому дитина зможе як удома, так і на вулиці. Доповненою перевагою байка є сучасний дизайн, колірна гама. «Мотоцикл ТехноК», арт.5774 зроблений у «сочних» салатово-чорних тонах і привертатиме як хлопчиків, так і дівчаток.
Характеристики:
- Бренд: Technok.
- Вік: від 2 років.
- Діаметр колеса: 8".
- Живлення іграшки: 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять).
- Особливості: музичні та світлові ефекти.
- Матеріал виготовлення: пластик.
- Розмір мотоцикла: 71,5х51х35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 51 см |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 71.5 см |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс беговела | 2 |
- Ціна: 1 412 ₴





