влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Традиція металевих конструкторів бере свій початок далекого 18 в. На цих конструкторах виросло безліч поколінь відомих винахідників, механіків та інженерів. Завдяки іграшці хлопчики (і дівчатка) набувають перших навичок з'єднання деталей гвинтами, гайками, роботи викруткою та ключами. Вони власними руками створюють справжні "працювальні" моделі: різноманітні автомобілі, вертоліт, кран, трактор, поїзд, позашляховик, танк, мотоцикл і багато іншого обладнання.Робота з конструктором: викликає в дітей цікавість до роботи машин та механізмів; базові поняття про взаємодію окремих частин;знайомить із технічними назвами деталей, простими кресленнями та схемами; урізноманітнює навички логічного мислення, просторову уяву, уважність і фантазію. Металеві конструктори використовуються на заняттях у початковій школі як набори для конструювання з різними способами з'єднання (НУШ). Набір обороти новітньої методики STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) активно застосовує такі конструктори в освітній процесі. Наприклад, можна зібрати модель молекули, квітки, шинка або динозавра. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчений на практиці.Металеві конструктори вирізняються високою якістю й різноманітністю деталей, цікавим поєднанням металевих і пластикових запчастин. У кожному наборі є викрутки та ключі для збирання моделей. На допомогу юним механікам — кольорова, докладна покрокова інструкція, яку можна завантажити з нашого корпоративного сайту.Кроме того, малий винахідник може придумати власні варіанти збирання та нові цікаві моделі. Творча робота є основою розвитку креативного мислення дитини.Ігри з конструктором ТехноК принесуть багато користі та будуть цікаві не тільки малюкам, а й дорослим.Металічний конструктор "Фермерська техніка" (253 деталі) з розширеними дизайнерськими можливостями завдяки цікавим різнобарвним пластиковим деталям. У комплекті покрокові кольорові інструкції для збирання 8 моделей фермерської техніки. Перевага іграшки — металеві деталі різних кольорів. Паковання — кольорова коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Металевий |
| Кількість деталей | 253 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Висота упаковки | 540 мм |
- Ціна: 462 ₴



