
Дитячий ігровий набір "Стоматолог" Технок у валізі, з зубною щіткою, від 3 років, 26х19х18 см., різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R7365TXK
419 ₴
Як навчити діточок правильно чистити зубки? Це дійсно відповідальне та важливе завдання для всіх батьків. І на допомогу вам новинка — "Набір стоматолога" в сакважі. А для всіх малюків подарунок — справжня дитяча зубна щітка. Тепер хлопчики та дівчатка з захопленням будуть вчитися доглядати за своїми зубками та лікувати їх улюбленими іграшками.А дотримуватися всіх правил гігієни в "стоматологічному кабінеті" допоможе спеціальна накидка лікаря, шапочка і, головне, захисна маска. Так малюк точно почуватиметься справжнім лікарем.
У наборі професійні стоматологічні інструменти: бур, дзеркало та зонд, а також шприц, пінцет, окуляри, бейдж, коробочка "з таблетками", нумерація зубів і чашка з ложечкою на тарілочку. І звісно, найцікавіше — модель щелепи. Тепер усі зубки можна ретельно оглянути та добре полечити.Іграшка «Набір стоматолога» допоможе дітям навчитися доглядати за своїми зубками та подолати страх перед відвідуванням стоматологічного кабінету. Набір стане прекрасним подарунком для кожного малюка. Іграшка виготовлена з міцного якісного пластику без запаху.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: от 3 років.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 26х19х18 см.
- Тип: Медичні набори та аксесуари.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Набір юного доктора |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 419 ₴





