Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий толокар Трон Космо-байк Bluetooth Keedo HD-K06 Яскравий транспорт для найменших діток від 1,5 року — Tron Bike Cosmo байк. Толокар має вбудовану колонку, LED-підсвітку та Bluetooth. Ви можете весело проводити час із дитиною, включно з улюбленою музикою з телефона та передавати її через блютуз на байк. Модель обладнана просторим сидінням. Модель призначена для дітей від 1,5 року. Функціональна панель містить такі кнопки, як: кнопка вмик./вимк., режим перемикання підсвітки (М), регулювання світла (висока яскравість/ нормальна/ енергоощадна), регулювання гучності.У байці є десять режимів підсвічування, вибирайте ту , яка подобається вам саме сьогодні.Ексклюзивний дизайн і особлива конструкція дає змогу дитині розвивати координацію й баланс, зміцнювати м'язи ніг і отримувати колосальне задоволення в процесі їзди.Характеристики:- Вбудований динамік;- Вбудований Bluetooth-пристрій і колонки — ви зможете відтворювати свої улюблені треки за допомогою телефона;- Виготовлений з ударостійкого ABC пластику; — Яскрава LED-підсвітка (10 режимів світіння і 3 режими яскравості) — робить катання захопливим;- Вік: від 1,5 до 5 років;- Розмір корпусу: 82 х 32 х 42 см;- Висота сидіння (від підлоги): 28 см;- Розмір коліс: 27 х 9 см;- Акумулятор: 5В, 3000 мА·год;- Вага: 4,5 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keedo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Ручка для батьків |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 42 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 465 ₴



