
Дитячий самокат двоколісний ITrike з підніжкою та ручним гальмом, від 7 років, висота керма 90-106 см., зелений
- Немає в наявності
- Код: RSR 2-051-1-G
1 413 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат двоколісний Itrike SR 2-051-1, з ручним гальмом, Чорний обладнаний каркасом з алюмінію. Конструкція забезпечена двома колесами з литого поліуретану розміром 200 мм. Висоту керма можна регулювати в декількох положеннях.
Характеристики:
- Бренд: ITrike.
- Рекомендований вік: від 7 років.
- Колеса PU, діаметр передніх 200 мм.
- Регульована висота керма 90-106 см.
- Матеріал алюміній + сталь.
- Підніжка 54(34) — 11 см. Ширина керма 39 см.
- Ручне гальмо.
- Складаний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 106 см |
| Особливості | Ручне гальмо |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 413 ₴


