Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблений з високопрозорого, нетоксичного пластику, стильний і компактний столик-досточок для малювання 009-2023-5 поєднує в собі продуману, стійку та привабливу, сучасний дизайн. Модель розміром 36-30-18 см доповнена трьома штампами для малювання, а також спеціальними кріпленнями для конструкторів. У відновленій Лінійці торгової марки представлено два варіанти кольорів дитячого столика, з ручкою для малювання, 12 картками і ричажком, який простим рухом стирає напис на дошці. Займаючись столиком, дитина розвиває фантазію, асоціативне і просторове мислення, логіку і сенсорику, колірне і естетичне сприйняття.
| Формат | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 36 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Нове |
| Вид творчості | Малювання |
- Ціна: 574 ₴



