Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий музичний килимок призначений для діток від народження. Килимок складається з м'якої поверхні, на якій малюк може лежати на спинці або на животику, подушечки та дуги з петельками для підвісок. До набору входять 4 підвіски-брязкальця у формі тварин, підвіска-дзеркальце, а також музичне піаніно. Піаніно кріпиться на спеціальній підставці до килимка. Його можна встановити вертикально або горизонтально, або зовсім від'єднати, і грати окремо. Музична панель піаніно складається з 4 клавіш, що відтворюють ноти, а також двох кнопок, які запускають заспокійливі мелодії та кумедні звуки.
Характеристики:
- вік — від народження.
- музичні ефекти;
- живлення — 3 батарейки 1.5V типу АА (не входять до комплекту);
- розмір килимка — 71 х 47 см;
- розміри коробки — 50 х 8 х 37 см;
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | HUANGER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Тканина |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Вік | З народження |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
- Ціна: 1 364 ₴



