Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Усі елементи набору MD 2284 виготовлені з міцної натуральної деревини, вкрита яскравими барвами. Матеріали підходять для наймолодших дітей і не шкодять їхньому здоров’ю. Завдяки компактному розміру і малому вазі малюки можуть зручно тримати предмети в руках і поміщати їх у відведені ніші. Ігровий набір познайомить дітей з улюбленими фруктами, їхньою формою та кольором. Дитина навчиться сприймати речі не тільки візуально, але й тактично. Підбираючи до кожної половинки відповідну пару, малюк зможе розвинути логіку, уважність і моторику рук.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Tree Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
- Ціна: 493 ₴




