Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн, який тішить око малюка. Завдяки використанню еластомеру виріб має гладкі краї та нековзні властивості. Анатомічна форма, зручна спинка, високий бризковик, м'яке та зручне сидіння.
Виріб легко підтримувати в чистоті.
Просте розбирання сидіння дає змогу підтримувати належну гігієну.
Розмір і форма накладки підходять для 99% сидінь для унітазів, доступних на ринку.
Характеристики:
Матеріал: еластомер, поліпропілен.
Розміри довжина/ширина/висота:
39 см / 30 см / 13,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maltex |
| Висота | 13.5 см |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 39 см |
| Тип | Сидіння на унітаз |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 385 ₴



