
Дитячий ігровий набір "Замок" Bambi з меблями та фігурками, світлозвукові ефекти, 41х8х66,5 см., рожевий
- Немає в наявності
- Код: R16830
1 115 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвистий і милий будиночок із маленькими ляльками обов'язково знадобиться для розвивальних сюжетних ігор. З ним так легко приходять нові ідеї, цікаві події та пригоди. У будиночку є два поверхи, мініатюрні меблі та аксесуари, грає приємна мелодія. Ігри з маленькими фігурками розвивають дрібну моторику та уяву. Можна грати з набором самостійно або з друзями. Усі деталі виготовлені з міцного й безпечного матеріалу. Інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок.
У комплекті: - замок — 2 ляльки — собачка — меблі.
Функції — звук — світло.
Характеристики:
- Виробник: Bambi.
- Матеріал: пластик.
- Вік: від 3 років.
- Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять).
- Розмір: 41х8х66,5 см.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
- Ціна: 1 115 ₴


