
Інтерактивна дитяча іграшка Собачка Bambi зі звуком і світлом, на батарейках, 14х22х19 см., синій
- Немає в наявності
- Код: R8202A(Blue)
478 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка під час руху перебирає лапками, танцює під музику та махає головою. Іграшка розрахована на дітей віком від 3 років. Іграшка зносостійка та виготовлена з міцного матеріалу, тому можете бути впевненими, що іграшка довго слугуватиме вашій дитині.
Функції: — танцює під музику — сидить — махає головою — гавкає — світло.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять).
- Матеріал: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 14 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 478 ₴


