
Дитяча інтерактивна іграшка Собачка Bambi зі звуком і світлом, на батарейках, 14х22х19 см, помаранчева
- В наявності
- Код: R8202A(Orange)
478 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка під час руху перебирає лапками, танцює під музику та махає головою. Іграшка розрахована на дітей віком від 3 років. Іграшка зносостійка та виготовлена з міцного матеріалу, тому можете бути впевненими, що іграшка довго слугуватиме вашій дитині.
Функції: — танцює під музику — сидить — махає головою — гавкає — світло.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: від 3 років.
- Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять).
- Матеріал: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 14 см |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 478 ₴


