
Дитячий ігровий набір "Замок" Bambi зі звуком і світлом, на батарейках, 32х8х46 см, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: RSG-2964
899 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барвистий і милий будиночок із маленькими ляльками обов'язково стане в пригоді для розвивальних сюжетних ігор. З ним так легко приходять нові ідеї, цікаві події та пригоди. У будиночку є два поверхи, мініатюрні меблі та аксесуари, грає приємна мелодія. Ігри з маленькими фігурками розвивають дрібну моторику та уяву. Можна грати з набором самостійно або з друзями. Усі деталі виготовлені з міцного й безпечного матеріалу. Інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок.
У комплекті: - замок — 2 ляльки — конячка — меблі.
Функції: — звук — світло.
Характеристики:
- Виробник: Bambi.
- Матеріал: пластик.
- Вік: від 3 років.
- Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять).
- Розмір: 32х8х46 см.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
- Ціна: 899 ₴


