
Дитячий інтерактивний навчальний планшет "Логика" Країна Іграшок, українською мовою, батарейками,
- Немає в наявності
- Код: RPL-720-07
419 ₴
Інтерактивний навчальний планшет обов'язково сподобається малюкові. Він зручний, його легко можна взяти із собою на прогулянку. Планшет допоможе малюкові вивчити літери та цифри, а також просто відпочити та пограти в веселі ігри. Завдання на планшеті підходять для дітей дошкільного віку. Завдання навчального планшета: «Вчимо букви та слова». Увімкнення режиму назви букв і слів, натиснувши цифри. «Вчимо цифри та фігури». Увімкнення режиму назви цифр, фігур і форм. "Попорядковий рахунок".
Натискайте цифри та слухайте порядковий рахунок кольорів. "Знакомство с героями". Натискайте на дітей, малюнки, слухайте вірші від Аленки й про улюблених іграшок. "Екзамен". Уважно слухайте запитання та натискайте правильні відповіді. Після двох помилкових відповідей планшет автоматично задасть наступне питання. У разі правильної відповіді дитина почує слово «молодець», у разі неправильної відповіді «пробуй ще раз». "О героях". Перевіримо, чи запам'ятав ти, що подобається нашим героям. Будь уважним! "Так чи ні". Весела гра на увагу. Слухай питання та натискайте кнопки «так» або «ні». "Мелдії, пісня, вірш". На тебе чекає весела пісня про рахунок, вірш про ноти та мелодія.
Функції: - регулювання гучності — вивчення літер і слів — вивчення цифр і фігур — вивчення кольорів і порядкових номерів — 3 режими гри — вірші — пісні — мелодії.
Характеристики:
- Бренд: Країна Іграшок.
- Вік: від 12 міс.
- Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту).
- Озвучено українською мовою.
- РОЗМІР
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Висота | 3.4 см |
| Ширина | 26.5 см |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 419 ₴


