
Дитячий іграшковий Танк Автопром зі звуком і світлом, на батарейках, 28,5х11х9,5 см, жовто-синій
- Немає в наявності
- Код: R7961(Yellow-Blue)
485 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто сильніший на поле бою? Броньований танк із потужною гарматою завжди змінював розподіл сил на полі бою. Цю пластикову модель відомого американського танка M1 Abrams оцінять усі прихильники моделей військової техніки ще й тому, що на своєму борту модель містить символіку ВСУ. До того ж модель відтворює звуки танка, а також має ліхтарики для "нічних операцій".
Характеристики:
- Бренд: Автопром.
- Вік: от 3 років.
- Масштаб: 1:18.
- Модельки має живлення від батарейок типу LR44 (таблетка), що постачаються в комплекті.
- Розмір танка 28,5*11*9,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
- Ціна: 485 ₴


