Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий продуктовий візок зі зручною ручкою. Іграшка міцна, не має шкідливого стороннього запаху. Дитячий візок для супермаркету малюк із радістю возитиме.Також у комплекті є набір продуктів на липучках (10 шт.) і ніж, за допомогою якого кожен овоч і фрукт можна розділити на 2 половинки.
Характеристики:
- Бренд: Beibe Good.
- Паковання: Коробка.
- Колір: Різнобарв.
- Вага в упаковці: 610 г.
- Розмір візка: 17,5 х 30 х 29,5 см..
- Габарити в упаковці: 28 x 37 x 6 см.
- Габарити без паковання: 29,5 x 17,5 x 30 см.
- Матеріал: Пластик.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴



