Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dream Van — це пляжний бус натхненний епохою хіпі, легкий, просторий і безтурботний. Керувати таким автомобілем — це як слухати музику свободи. Лаконічний і стильний Dream Van повний ретро-ностальгії, грайливих барвистих акцентів і висушених штучок: кольорових пластикових коліщаток і пружин. Механізм заводу захований у задньому багажному відділенні моделі. Ви можете відчинити задні дверцята та побачити найдрібніші деталі механізму. Там також зберігається ключ заводу. Достав ключ, вставте його в виступ на боці авто та заведіть механізм. Натисніть кнопку Старт на даху машини. Машина може їхати прямо або по колу. Для цього передні колеса зроблені поворотними з фіксацією на три положення. На боці авто є ще одні дверцята, які відчиняються й мають маленьку фанерну ручку. Також Dream Van має кольорові пластикові колеса. На сидіннях моделі є спеціальні виступи, і ви навіть можете помістити три мініфігурки Lego* всередину автомобіля, створивши справжню хіпі-банду. Усього всередині три сидіння, одне в салоні та два в кабіні. Ця машина схожа на автобус для вечірок із 60-х років. Розмір упаковки: 32,5х18,8х1,5 см. Маса брутто: 500 г Розмір моделі: 19х8,3х10 см. Кількість деталей: 109. Вік: 14+. Комплект: 3 пластини з деталями, 2 пластикові пружини, 4 шт пластикові колеса, 3 гумки, парафін, наждачний папір, інструкція. Матеріал: шліфувальна фанера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time for Machine |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Кількість деталей | 109 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 188 мм |
| Довжина упаковки | 325 мм |
| Висота упаковки | 15 мм |
- Ціна: 614 ₴



