влевовправо

Дитячий іграшковий набір інструментів NEW COMBINATION у валізі, дриль на батарейці, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: R2059
586 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У вашій родині підростає мамін і папін помічник? Тоді такому майстру просто необхідні свої інструменти. Набір інструментів дитячий 2059 зможе втілити мрію малюка і занурить його в папіні турботи! Набір інструментів 2059 — це іграшка для сюжетно-рольових ігор. Усі елементи акуратно розміщені у валізі. Малюк після вдалого ремонту зможе швидко розкласти все по місцях. Усі деталі — це аналог дорослого інструментарію. Це і ключі, і ножівка, і шурупокрут, і рубанок і багато іншого. Ігровий набір інструментів допоможе вашому малюкові набути корисних навичок і розвиватиме логіку, пам'ять, мислення й увагу.
Характеристики:
- Бренд: NEW COMBINATION.
- Вік: 3+.
- Паковання: 31х16х13 см.
- Дриль на батарейці.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Упаковка | Кейс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 586 ₴



