
Пластиковий дитячий толокар "Автомобіль для прогулянок" Технок, малюкові від 1 ода, 75х75х25 см, біла
- Немає в наявності
- Код: R7952TXK
514 ₴
Поповнення в серії іграшкового автомототранспорту — "Автомобіль для прогулянок" у стильному дизайні "поліція". Білий автомобіль із яскравими наклейками — для спритних маленьких "поліцейських". Таке авто неодмінно приверне увагу батьків і сподобається малюкам. Автомобіль надійний, міцний, практичний і зручний. Ергономічний дизайн призначений для малюків уже з 1 року. Спинка надає додаткову підтримку дітям під час їзди. На кермі є сигнальна кнопка для сповіщення пішоходів та інших автомобілістів. Так їзда автомобілем набуває максимальної реалістичності. Іграшка "Автомобіль для прогулянок" стане надійним другом для Вашого малюка та принесе море радості під час ігор удома та на вулиці.
Характеристики:
- Бренд: Технок.
- Вік: від 1 року.
- Максимальне навантаження — 20 кг.
- Матеріал: пластик.
- Розмір: 75х75х25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Виробник | Технок |
| Колір | Білий |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 75 см |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 75 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 514 ₴




