Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 179 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Тип живлення | Батарейки |
| Вік | Від 3 міс |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 943 ₴



