Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Коричневий |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 311 ₴



