
Дитячий ігровий набір косметика Bambi, набір для манікюру, лак 2 шт., накладні нігті, від 5 років, різнобарвний
- Немає в наявності
- Код: RLD6126
310 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви доставите своїй дитині багато радості та щастя, якщо подаруєте їй цей набір. Адже малятко так люблять заряджатися і приміряти на себе дорослі ролі. Набір манікюру для юної модниці.
Характеристики:
- Бренд: Bambi .
- Вік: от 5 років.
- Паковання: слюда.
- Розмір упаковки: 29х29х5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип | Іграшкова косметика |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 290 мм |
- Ціна: 310 ₴


