влевовправо

Дерев'яний пазл-сортер "Ведмедики-пожежники" Ubumblebees (ПСФ005) PSF005, 18 деталей
- Немає в наявності
- Код: RPSF005
381 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двошаровий пазл із ведмедями-пожежими, що надійшли на службу.
Розвивайтеся, весело граючи! 1. Розвиток логічного та зрозумілого мислення. 2. За допомогою такого методичного матеріалу діти пізнають навколишній світ. 3. Розвивається дрібна моторика. Доставляючи та вставляючи певною мірою деталі сортера, діти чудово тренують пальчики. 4. Працює зорова пам'ять, тренується увага та посидючість.
Характеристики:
Бренд: Ubumblebees.
Вік:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 1 см |
- Ціна: 381 ₴




