
Батут із сіткою дитині від 3 років Profi, для вулиці, діаметр 183 см, максимальне навантаження 100 кг.,
- Немає в наявності
- Код: RMS 2921-1-LUX
6 439 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна рама виготовлена зі сталі з порошковим напиленням. Полотно з високоміцного й еластичного поліпропілену, що не розтягується з часом. Захисна сітка навколо батута захистить дітей від небажаних падінь. Дитячий спортивний батут легко та швидко розкладається і збирається. Батут можна використовувати в приміщенні та на свіжому повітрі.
Характеристики:
- Бренд: Profi.
- Вік: від 3 років.
- Батут круглий із сіткою та драбиною.
- Діаметр 183 см.
- Із сіткою — висота 150 см.
- Ніжки 3 шт. — сходи.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
- Ціна: 6 439 ₴


