влевовправо

Автокрісло дитяче від народження до 12 років El Camino Memphis, система кріплення Isofix, вага 0-36 кг, чорне
- Немає в наявності
- Код: RME 1093 Shadow Black
7 005 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це автокрісло гарантує повну безпеку малюкові під час подорожі завдяки 5-точковим ременям безпеки та системі Izofix, яка полегшує процес встановлення автокрісла та мінімізує загрози для малюка за будь-яких маневрів на дорозі та раптового гальмування.
Характеристики:
- Бренд: El Camino.
- Група: 0+/1/2/3.
- Вага дитини: 0-36 кг.
- Вік дитини: від народження до 12 років.
- Мультипозиційний підголівник.
- 7 положень регулювання нахилу спинки (3-проти руху, 4 — за ходом руху).
- Встановлення проти ходу руху (до 1 року), після — у напрямку руху.
- 5-точковий ремінь безпеки.
- Тканина: льон поліестер.
- Можливість встановлення із системою Isofix (під час встановлення крісла за ходом руху).
- Розмір: 48/62-74/ 55 см.
- Вага автокрісла: 8,9 кг.
- Розмір упаковки: 47 х 48 х 64 см.
- Вага в упаковці: 10,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Регулювання спинки | По висотою |
| Підголовник | Регульований |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімний чохол м'якої частини | спинки |
| Підстаканники | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 74 см |
| Вага | 8.9 кг |
- Ціна: 7 005 ₴











