Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат SR 2-014-4-B Рама: алюміній; Колеса: 2 колеса, полиуретан; Діаметр коліс 230/200 мм; Підніжка 49-13 см; Висота керма 96-105 см; Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 192 ₴



