Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір колеса: 12 дюймів; Рама/вилка: Магній; Кермо: Крашена сталь. Висота 50 см; Кермові накладки: Прогумовані грипси; Сидіння: Шкірзам покращеного типу, висота min= 31 см, max= 42 см; Підсідельний штир: Крашений, регулюється за висотою, затискач: ексцентрик; Колесо: Гума, надувне, 12х1,75; Ободи: Магній; Колісні втулки: Сталь, вісь із підшипниками; Довжина/ширина: 86 см./ 43 см; Доп. комплектація: Накладка на кермі; Вага: 3,2 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Салатний |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 789 ₴



