Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат SR2-018-11-WBL Рама: алюміній + сталь; Колеса: 2 колеса, полиуретан; Діаметр коліс 200 мм; Підніжка 46/35-14 см; Висота керма 89-103 см; Паковання: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 103 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 925 ₴



