
Дитячий самокат двоколісний iTrike складаний, діаметр коліс 200 мм, максимальне навантаження 80 кг., рожевий
- Немає в наявності
- Код: RSR2-050-1-P1
1 759 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат — засіб пересування, що приводиться в рух через відштовхування ногою від землі в положенні стоячи. Самокат використовується не тільки як персональний транспорт, але й для проведення дозвілля, заняття спортом і фізкультурою.
Характеристики:
- Бренд: iTrike.
- Ребенку: от 6 років.
- Максимальне навантаження — 80 кг.
- Рама: сталь.
- Колеса: 2 колеса, поліуретан.
- Діаметр коліс 200 мм.
- Підніжка 52/30-11 см.
- Висота керма 87-97 см.
- Паковання: коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 759 ₴


