влевовправо

Музична машинка-толокар Bambi, для дитини від 12 місяців, 63,5х29х37 см, жовта
- Немає в наявності
- Код: RM 3147B-6
1 686 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка-толокар "Машинка" стане улюбленою іграшкою вашого малюка. Дитині сподобається кататися, відштовхуючись ніжками. Це не тільки допоможе йому весело провести час, але також позитивно вплине на розвиток м'язів ніг. Іграшка дитячий толокар виготовлена з екологічно чистих матеріалів, якісного пластику, важить мало, але водночас дуже надійна. Машинка-каталка обладнана високою спинкою, щоб дитина могла самостійно сісти за кермо. Також, упершись руками в спинку, він може котити машинку-каталку перед собою — це прекрасна опора дітям, які тільки вчаться ходити.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Вік: от 12 мес.
- Товар сертифікований.
- Матеріал виготовлення: пластик.
- Габаритний розмір: довжина 63,5 см, ширина 29 см, висота 37 см.
- Висота до сидіння 22 см.
- Багажник під сидінням.
- Кермо — муз (6 мелодій), звук мотора, працює від 2 батарейок АА.
- Батарейки до комплекту не входять.
- Світло — фари.
- Колесо — діам.13 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Жовтий |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 63.5 см |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 29 см |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 686 ₴




