Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Габарити каталки: довжина 63,5 см, ширина 29 см, висота 37 см. Висота від підлоги до сидіння каталки 22 см. Кермо каталки — 6 музичних мелодій, звук мотора Фари з підсвіткою Діаметр коліс 13 см. Живлення від батарейок АА Батарейки до комплекту не входять
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Зелений |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 63.5 см |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 29 см |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 906 ₴






