
Дитячий набір креативна творчість "Pony Castle" з м'якою іграшкою, дівчинці від 5 років, фіолетовий
- В наявності
- Код: RBPS-01-01U(Violet)
593 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Pony Castle» — це неймовірне поєднання всього, що так подобається дітям. По-перше, яскраві сюрпризи та улюблені іграшки. А по-друге, захопливий інструмент для творчості та пізнання навколишнього світу. Завдяки «Pony Castle» діти не просто розвиваються, а й роблять це з величезною цікавістю та задоволенням.
Характеристики:
- Бренд: Danko Toys.
- Вік: від 5 років.
- Країна виробник: Украина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 593 ₴


