
Генератор мильних бульбашок "Динозавр" ZR161 світло, звук, рух
- В наявності
- Код: RZR161(Red)
527 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музыкальный динозавр такая игрушка отлично подходит для развлечений на свежем воздухе, особенно в летнее время. Функции: - свет, - звук, - пускает мыльные пузыри, – движение.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Возраст: от 3 лет.
- Работает от 3-х батареек типа АА в комплект не входят.
- Размер упаковки: 14,2 х 14,2 х 21,8 см.
- Упаковка коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 142 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Висота | 142 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 527 ₴


