влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел 0138/650 українського бренда Doloni, безумовно, потішить Вашу дитину, оскільки це дуже приваблива та популярна модель велосипеда без педалей. Ця модель йде в подарунковій коробці! Яскраве забарвлення та привабливий дизайн не залишить дитину байдужою, тому що велобіг Долоні 0138/650 зроблений у стилі Поліції, а якою ж дитина не хоче стати поліцейським і ганяти на мотобайці містом та ловити злочинців. Мотобайк Doloni як і слідує справжньому поліцейському байку має звук сирени, рев мотора, а також світлові ефекти. Завдяки широким колесам мотобайк дуже стійкий і його складно перевернути. Виробники велобігу Doloni,ult і про батьків і розташували на бензобаку зручну ручку для перенесення! Оскільки на півдорозі дитина може передумати їхати й їй захочеться пройтися пішки, а нести велобіг доведеться батькам. Характеристики мотобайка 0138/650: Максимальне навантаження: 30 кг. Матеріал — пластик Ширина сидіння — 17 см. Ширина керма — 37 см. Висота байка — 50 см. Довжина байка — 70 см. Вага біговела — 2,6 кг. Вік до 4 років Розмір паковання — 70 х 25 х 55 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 70 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 815 ₴




