
Скейт дитячий "Пені борд" Bambi, дитині від 6 років, квадратні PU колеса зі світлом, 56х15х10 см, бордовий
- В наявності
- Код: RSC20507-1
917 ₴
+380 (66) 075-17-24
Водафонповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пеніборд 22" з квадратними колесами SQUIRE WHEELS. Інноваційні дизайнерські колеса для піней бордів Square Wheels. Square Wheels мають низку характеристик, завдяки яким виграють у звичайних коліс для піні бордівКолеса Square Wheels котяться набагато далі від звичайних коліс. Катання набагато м'якше та комфортніше. З колесами Square Wheels плитка на тротуарі стає практично непомітною. Чудово зберігається напрямок руху під час їзди водою. І, звісно, без уваги не можна залишити зовнішній вигляд коліс Square Wheels. Коли ви дивитеся на них, створюється повне враження, що вони квадратні!
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Розміри дошки: 56х15х10 см.
- Особливості: Світлові ефекти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 917 ₴


