
Скейт дитячий пінні борд Bambi, від 6 років, колеса PU-світло, максимальне навантаження 60 кг, 68х20 см.
- В наявності
- Код: RSC20445
1 055 ₴
Пеніборд зі світними колесами — це легкий і зручний скейтборд, що вирізняється яскравим і веселим дизайном. Одна з найбільш разючих особливостей пенні борда зі світними колесами — це його колеса, які обладнані LED-підсвіткою. Під час кожного руху колеса починають світитися, створюючи яскраву та незабутню картинку на дорозі. Цей скейтборд вирізняється високою міцністю й довговічністю. Виготовлений із якісних матеріалів, він може витримувати великі навантаження й не зазнає швидкого зношування. Крім того, пінні борд зі світними колесами легко керується й має гарну маневровість, що робить його ідеальним для початківців і досвідчених скейтбордистів.
Характеристики:
- Бренд: Bambi.
- Для дітей від 6 років.
- Матеріал: Комбінований.
- Особливості: Світлові ефекти.
- Розмір: 68х20 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 1 055 ₴



